Dua Lipa vazhdon të thyejë rekorde me “New Rules”

TIRANË, 19 nëntor /ATSH/ – Hiti i Dua Lipës “New Rules” vazhdon të thyejë rekorde edhe një vit pas publikimit.

Kënga ka arritur 1.5 miliardë klikime në YouTube duke tejkaluar çdo parashikim.

Dhe “New Rules” ka arritur suksesin e radhës, duke tejkaluar 1 miliard dëgjime në kanalin e madh të Spotify. Dua Lipa është artistja e dytë femër që arrin këtë rekord./a.a/j.p/

https://www.instagram.com/p/BqWl9Oshbph/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.