Kombëtarja U-19/ Bogdani shpall formacionin kundër Rumanisë

TIRANË, 15 nëntor/ATSH/ – Trajneri i ekipit përfaqësues së Shqipërisë U-19 në futboll, Erjon Bogdani, ka shpallur listën e futbollistëve të grumbulluar për dy ndeshjet miqësore që do të zhvillojë ndaj kombëtares U-19 të Rumanisë në stadiumin “Loni Papuçiu” në qytetin e Fierit. Bogdani për këto përballje testuese ka grumbulluar plot 22 futbollistë, ku 12 prej tyre aktivizohen në vendin tonë.

Axhenda e ndeshjeve dhe lista e lojtarëve të grumbulluar.

Shqipëri – Rumani dt. 18 nëntor 2018, ora 14:00, në stadiumin “Loni Papuçiu” Fier.
Shqipëri – Rumani dt. 20 nëntor 2018, ora 14:00, në stadiumin “Loni Papuçiu” Fier.

e.caushi/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.