Rruga “Nikolla Jorgo” në Tiranë me rrjet të ri kanalizimesh

TIRANË,7 nëntor /ATSH/ – Ujësjellës i Kanalizimeve Tiranë ka vënë në funksion rrjetin e ri të kanalizimeve në rrugën “Nikolla Jorga”. Ekipet e punës, janë vendosur në terren për t’i shërbyer qytetarëve dhe për t’i dhënë atyre shërbimin e duhur. UKT e ka kthyer kujdesin me përpikmëri dhe shpejtësi në zbatim të çdo projekti./m.z/e.caushi/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.