Arrestohet Altin Isaraj, u kap me armë pa leje

TIRANË, 22 tetor/ATSH- A. Fortuzi/ – Policia e Tiranës ka arrestuar Altin Isaraj.

Policia sqaron se arrestimi i 47-vjeçarit ka ardhur pas një hetimi, teksa mësohet se ai akuzohet për “armëmbajtje pa leje” dhe shpërndarje të lëndëve narkotike”. /a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.