Rita Ora mahnitë në eventin e Louis Vuitton

TIRANË, 20 tetor/ATSH/ Këngëtarja kosovare, me famë botërore, Rita Ora karakterizohet gjithmonë nga stili i veçantë në të veshur.

E ftuar në një ngjarje të organizuar nga marka e njohur Louis Vuitton, ajo është veshur komplet me still sportiv i kombinuar me aksesorë të shumtë ,që e bëjnë atë të duket edhe më bukur .

27-vjeçarja, ka vë në pah modestinë e saj dhe tani është në sytë e të gjitha mediave rozë. /a.g/

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.