Rita Ora sjell hitin e ri, këtë herë me një grup

TIRANË,16 tetor /ATSH/ – Rita Ora nuk di të ndalet. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është pjesë e albumit më të ri të grupit “Rudimental”.

Rita bashkëpunon për këngën “Summer love” në albumin më të ri “Toast to our differences”.

Këngëtarja e ka bërë të ditur këtë gjë duke u shprehur se është tepër e lumtur që merr pjesë dhe mezi pret që të publikohet i plotë.

“Rudimental” është një bandë e njohur në Angli e përbërë nga katër anëtarë. /a.a/ /a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.