Remonti në Manzë, OSHEE kufizon energjinë në disa zona

TIRANË, 11 tetor/ATSH/ – Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) vijon investimet për përmirësimin e rrjetit të energjisë elektrike në vend, duke kryer një sërë remontesh.

Remonti i radhës do të kryhet në nënstacionin e Manzës në Durrës, ku në datën 12 tetor ku do të ketë kufizime të energjisë elektrike nga ora 10:00-12:00, në disa zona.
Pa energji elektrike do të mbesin: Manza, Gjiri i Lalzit dhe Ishëm.

/e.caushi/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.