Ndeshja miqësore me Jordaninë, formacioni kuqezi

TIRANË, 10 tetor/ATSH Shqipëria do të luajë mbrëmjen e sotme në orën 20:00  në  “Elbasan Arena”, miqësoren me Jordaninë. Ndërkohë, është publikuar formacioni zyrtar i ndeshjes.

Formacioni i Shqipërisë: Berisha, Lila, Gjimshiti, Grezda, Manaj, Xhaka, Mavraj, Binaku, Mihaj, Ramadani, Gavazaj. /m.z/r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.