Mat, bashkia nis rihapjen e rrugës në Macukull

TIRANË,26 shtator /ATSH – I. Vata/ – Bashkia e Matit ka nisur investimet për të rihapur rrugën Shqefen-Shelli në Njësinë Administrative Macukull.

“Në Njësinë Administrative Macukull po punohet për riparimin e rrugëve në segmentin Shqefen-Shelli, tek Ura e Unxës, ku lidhen fshati Shqefen-Shëlli dhe fshati Shelli me Njësinë Administrative Macukull”, shprehet Bashkia Mat. /j.p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.