UKT, rikonstruksion rrjetit të amortizuar në rrugën ”Qemal Stafa”

TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Punonjësit e Ujësjellës Kanalizimeve Tiranë, nxorën nga përdorimi rrjetin e amortizuar në rrugën “Qemal Stafa”, duke bërë të mundur rikonstruksionin e rrjetit të kanalizimeve. Ky rikonstruksion do të eleminojë problematikat e shkarkimit të ujërave dukë mundësuar një shërbim më të mirë ndaj banorëve të zonës përreth.

/m.z/r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.