Miqësorja Shqipëri – Jordani, nis shitja e biletave

TIRANË, 19 shtator/ATSH/ – Federata Shqiptare e Futbollit njofton për të gjithë tifozët që ka nisur shitja e biletave online, për të gjitha kategoritë për ndeshjen miqësore, Shqipëri – Jordani, e cila do të luhet në datën 10 tetor 2018 në orën 20:00, në stadiumin “Elbasan Arena”.
FSHF ka nisur shitja e biletave për secilën kategori të stadiumit./m.z/e.caushi/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.