Sfidat ndaj Izraelit e Skocisë, Panuçi kërkon maksimumin nga lojtarët

TIRANË, 4 Shtator/ATSH-A.Fortuzi/-Kombëtarja shqiptare e futbollit ka zhvilluar stërvitjen e parë në kuadër të dy sfidave të ligës se kombeve kundër Izraelit dhe Skocisë.

Nën urdhrat e Panuçit ishin 25 futbollist. Seanca e parë veç kontrolleve dhe testeve fizike,  u karakterizua nga ushtrime atletike. E vetmja mungese ishte Elseid Hysa i cili mbërriti dje në mbrëmje

Numri një i pankinës shqiptare ka mbajtur dhe fjalën para lojtarëve, duke i kërkuar impenjim maksimal në dy sfidat e radhës. /j,p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.