Ballina Bota

SHBA – 350 media fushatë kundër sulmeve të Trump ndaj shtypit

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.