Fotogaleri/ Momentet më të bukura të Botërorit 2018

TIRANË, 17 korrik/ATSH-ANSA/ Botërori i futbollit RUSI 2018 ka ulur siparin, duke nxjerrë fituese përfaqësuesen e Francës, futbollistët e së cilës i shtuan një yll të dytë fanellës së “gjelave”. I cilësuar si Botërori i surprizave të mëdha, të cilat nuk kanë munguar as në ndeshjen finale, po mundohemi t’jua risjellim në kujtesë me disa nga çastet më pikante të fiksuara nga aparatet fotografikë. /r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.