FOTOGALERI/ Faza e grupeve: 40 momentet më të bukura

TIRANË, 29 qershor/ATSH/ Faza e parë e grupeve e Kampionatit Botëror Rusi 2018 u mbyll dhe tashmë është koha për të bërë bilancin e saj. Ka nga ata që kanë përmbushur pritshmëritë, të tjerë që kanë zhgënjyer dhe ka nga ata që kanë befasuar.

Foto pas fotoje, këtu janë 40 momentet më të rëndësishme të fazës së parë të Botërorit Rusi 2018, të cilat do të na rikujtojnë edhe një herë emocionet që na dhuroi kjo fazë. Që nga ceremonia e hapjes, deri në ndeshjen e fundit të Grupit G, duke kaluar nëpër tregolëshat e CR7 dhe Kane, 11-metërshi i pritur nga El Hadary, lotët e Neymar, Argjentina që rrezikon dhe shumë momente të tjera… /tgcom//r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.