Foto/Disa pamje nga Tirana shumëngjyrëshe

TIRANË, 10 maj/ATSH/ – Punëtorët e mirëmbajtjes së qytetit janë ata që tregojnë kujdesin e duhur që në orët e para të mëngjesit për pastërtinë dhe imazhin e kryeqytetit.

Ata e nisin ditën duke u kujdesur për lulishtet, ndërsa vetë kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj nuk harron t’i sjellë në vëmendje herë pas here, si një nga pjesët e rëndësishme të bashkisë së Tiranës. Veliaj e nis ditën me foto nga zonat më të gjelbëruara të qytetit duke na shpalosur Tiranën shumëngjyrëshe.

z.tosku /a.g/

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.