Real Madrid gati 150 milionë euro për sulmuesin e Liverpul

TIRANË, 7 Prill/ATSH/.- Real Madridi ka bërë ofertë 150 milionë euro dhe ka ofruar gjithashtu edhe Iscon për të arritur të sulmuesi, Mohamed Salah, raporton Diario Gol, transmeton Express.

Los Blancos do të bëjnë disa ndryshime për sezonin e ardhshëm dhe egjiptiani është një prej objektivave.

Për të arritur te 25-vjeçari, Diario Gol raporton se Reali do t’i ofrojë Salahut 25 milionë euro në sezon./m.m/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.