SPORT – Derbi i Milanos mbyllet në paqe

MILANO, 4 prill /ATSH/ – Përfundon pa gola derbi i Milanos mes Interit dhe Milanit.

Ky barazim ul më shumë shpresat për të hyrë në Ligën e Kampioneve për Milanin e Gattuso-s.

Ngjarja më kulmore në këtë ndeshje ishte anulimi i golit të Icardi-t si pozicion jashtë loje në minutën e 38-të.

Por nuk mjafton me kaq, Icardi gaboi gjatë ndeshjes duke mos shënuar dot dy herë me portën bosh. /G.S/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.