Basha: PD asnjë lidhje me kompanitë ruse

TIRANË, 8 Mars /ATSH/ – Partia Demokratike nuk ka asnjë lidhje të drejtpërdrejtë ose indirekt me kompani ruse. chaussure adidas Këtë tha sot, Kreu i Partisë Demokratike gjatë emisionit Opinion, duke iu përgjigjur akuzave të një media në SHBA, se PD ishte e financuar nga një kompani shumë pranë Kremlinit. nike air presto “PD nuk ka patur dhe nuk ka asnjë kontakt të drejtpërdrejtë ose indirekt, me asnjë person apo kompani ruse. Jam 1 mijë përqind i sigurtë. Edhe shqiptarët e dëgjuan. Kjo gazetë i përdor këto edhe për hesapet e veta, sepse e ka mision të godasë Trumpin dhe e ka mision që të krijojë idenë se në Shtëpinë e Bardhë të Trumpit kanë hapësirë rusët. asics gel lyte iii Nga Soros kjo gazetë ka marrë 1.1 milionë dollarë. Fjallraven Kanken Kids Në tetor 2016 ka takuar kompaninë ruse të naftës Gunvor, të Genadi Timcenku, që është në listën e zezë të amerikanëve për shkelje të sanksioneve në Ukrainë”, tha Basha.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.